درباره دندون یاب

یک تجربه متفاوت از خرید!


زمان یکی از با ارزش ترین سرمایه های انسانی است که باید از آن به بهترین نحو ممکن استفاده شود. اهمیت زمان آنقدر برای بشر شناخته شده بود که همواره سعی داشته و دارد، تا برای رسیدن به اهداف خود کوتاه ترین مسیر را انتخاب کند. مسیری که او را زودتر به هدف مورد نظر خود برساند. 
امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت های شخصی و جمعی خود هستیم.


فروشگاه اینترنتی دندون یاب با سابقه درخشان در فروش کالای مورد نیاز دندانپزشکان با ایجاد بستری مناسب و ایجاد شرایط بهتر و آسانتر قصد دارد تا همواره بهترین خدمات را به جامعه دندانپشکان و همکاران عزیز ارائه دهد. 

دندون یاب هدف اصلی خود را بر حذف واسطه ها جهت تامین نیاز دندانپزشکان با ارائه کالا با بهترین قیمت و ارائه بهترین خدمات پس از فروش و تضمین کیفیت و اصالت کالا بنا نهاده است. ما قصد داریم با پشتیبانی و مشاوره تخصصی مناسب و در شان دندانپزشکان و همکاران عزیز شما را در یک خرید خوب یاری کنیم. دندون یاب با سابقه درخشان و طولانی در زمینه فروش کالای دندانپزشکی و تامین کالا از مبادی رسمی و قانونی در تلاش است تا سهم کوچکی در رونق اقتصادی کشور داشته باشد. 
مشتری مداری، تحویل به موقع کالا، عرضه کالای با کیفیت و تضمین بهترین قیمت، هدف اصلی ماست.

لازم به ذکر است که فروشگاه اینترنتی دندونیاب متعلق به شرکت تولیدی طیف ساز مهر با مدیریت عباس خدابنده لو می باشد. شرکت طیف ساز مهر دارای آیمد تولیدی و توزیعی از سازمان غذا و دارو می باشد.

بازخوردها